Cam Cephe Reklam Giydirme

Cam cephe reklam giydirme binaların dış yüzeylerini logonuz ürünleriniz iletişim gibi önemli bilgilerinizi içerecek şekilde kaplamak amacıyla yapılmaktadır. Bu sayede binalarınızını reklam alanı olarak kullanabilirsiniz.

Tüm cam ve cephelere yapılabildiği gibi kısmi veya şekilli olarakta uygulanabilir.

cam cephe kaplama

One Way Vision (Delikli Folyo)

one way vision

One Way Vision cam yüzeyden oluşan binalarda kullanılan bir reklam uygulamasıdır. Delikli ve yapışkanlı malzeme kullanılmaktadır. Delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıya bakıldığında net bir şekilde görüş imkanı sağlarken dışarıdan yekpare bir reklam oluşturur ve içerisinin görünmesini engeller.

Gün ışığınında bir nebze engellenmesinde yardımcı olur.

Not: Delikli yapısından dolayı küçük ve ince detaylar kaybolabilmektedir. Böyle durumlarda folyo kaplama tercih edilmelidir.

Folyo Kaplama

Cam yüzeylere veya kompozit panel ile kaplanmış yüzeylere uygulanabilir. İçeriden dışarıyı göstermediğinden dolayı görüş istenilen yerlerde kullanılmamalıdır.

Profesyonel ekibimiz ile istediğiniz tasarımları sizler için yapıyoruz

Tam zamanında ve kaliteli hizmet sunuyoruz

Vinil Germe

mesh germe

Binaların dış yüzeylerine demir karkastan zemin oluşturulur ardından vinil germe tekniği ile yüzey kaplanır. Delikli ( Mesh Germe ) yöntemi uygulanırsa delikli yapısı sayesinde içeriden dışarının görünmesine imkan sağlar

Buzlu Folyo

cam kaplama

İçerinin görünmemesini sağlar ışığın kesilmesi için kullanılabilir dekoratif özelliği vardır istenilirse üzerine baskı yapılabilir.

Cam Filmi

cam filmi kaplama

Gelen güneşi kesmek ve binaya görsellik katmak için uygulanabilir.

İçerinin görünmemesini sağlar.

İstenilen renkte ve koyulukta çeşitleri bulunur.

Cam ve Cephe Giydirme Fiyatları

Cam cephe reklam giydirme hizmetinde fiyatlar duruma göre çeşitlilik göstermektedir. Öncelikle uygulanacak yer için keşif yapılmalıdır

  1. Kaplama yapılacak yerde vinç kullanılıp kullanılmayacağı
  2. Yüzeyin büyüklüğü ve kaplamanın tam oturtulması için gereken folyo maliyeti

Cam ve cephe giydirme konusunda uzman olan ak ajans reklam sizlere en uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti sunma iddasında bulunuyor

Cam  Cephe Reklam Giydirme Ömrü Ne Kadardır ?

En önemli etken kaliteli mürekkep ve orijinal folyo kullanmaktır.

Maruz kaldıkları güneşin yoğunluğuna göre farklılık göstermekle birlikte ortalama 2 sene boyunca parlaklığından birşey kaybetmeden dayanıklılığını devam ettirir. Bu süre zarfından sonra yavaş yavaş solmalar başlayabilir.